Bedava İnternet Alma Yolları: Mümkün Mü?

Herkesin internet aradığı sıkıntılı dönemleri olmuştur. Bu dönemlerden hepimiz geçtik. Bedava internet aratmasını Google’da, YouTube’da vb. arama motorlarında sıklıkla yapıldığını öğrendik. Biz de sizler için yapılabilecek yolları Kuzu Web olarak listeledik ve bazı ufak tefek tüyolar vermeyi hedefledik umarım bu sizin için yararlı olur.

 

Bedava İnternet Mümkün

Bedava internet, operatör sağlayıcılarının yani örneğin Turkcell, Vodafone, Türk Telekom vb. yaptığı etkinliklere, anketlere göre alınabilir. Bunları takip etmek oldukça zordur; çünkü çoğunu yayınlamazlar bile.

 

Bedava İnternet Yasal Mı?

Operatörlerin kendi sağlamış olduğu anketler, etkinlikler ve kampanyalar sonucu alınan bedava internetlerde hiçbir sorun olmamakta fakat bunları yazılımlar aracılığıyla yaparsanız bu iş yasal olmayan işlere doğru kaymaktadır.

 

Vodafone Bedava İnternet

bedava internet

Evet, Vodafone TR’nin de Türk kullanıcılara özgü sunmuş olduğu kampanyalar, etkinlikler ve anketler bulunmakta bu anketlere, kampanyalara ve etkinliklere erişmek zor değil. Aksine Vodafone en bedava internet sağlayıcılarından.

Vodafone: Haftalık 15GB Kampanyası

Vodafone TR’de geçerli olan haftalık 15GB internet kampanyasından yararlanmak için Vodafone Yanımda’dan aldığınız kod ile Trendyol’dan 50TL ve üzeri alışveriş yaparsanız Vodafone 15GB Trendyol internet sağlıyor. Aynı zamanda yazı sonunda paylaştığımız Tekno Adam Telegram adresi 50TL üstü alışveriş yapmadan sizin için ücretsiz 15GB interneti hattınıza tanımlıyor.

 

Vodafone: 3GB İnternet Kampanyası

Seviyorum İnterneti başlığı altında yapılan bu test Vodafone 3GB interneti cevaplandırma sonunda anında hattınıza tanımlıyor. Yapacağınız yollar çok basit bu teste eriştikten sonra soruları oku, yanıtla ve numaranı girip internetini kap.

 

Vodafone: Davet Et

Eğer Vodafone’a bir arkadaşınızı davet ederseniz ve o arkadaşınız Vodafone’a geçiş sağlayıp hattının aktivasyon işlemlerini tamamladığı vakit hattınıza tanımlı 3 ay geçerli 30GB internet geliyor. Aynı zamanda sizin linkinize tıklayıp Vodafone’li olursa aynı kampanyadan kendiside yararlanıp 3 ay geçerli 30GB internetten alabiliyor.

 

Vodafone: Hediye Çarkı

Vodafone Yanımda uygulmasını indirip giriş sağladıktan sonra yukarıda durum(hikayeler) bulunuyor, oradan “Hediye Çarkı” bölmesini bulup hediye çarkına bastığınızda haftalık olarak çevirme şansınız bulunuyor. Bu haftada bir kere çevirdiğiniz çarktan günlük veya haftalık internet, dakika ve haftalık geçerli sınırsız paketler kazanabiliyorsunuz.

 

 

Turkcell Bedava İnternet

bedava internet

Turkcell’in sağlamış olduğu kampanyalar, etkinlikler ve anketler sürekli olarak devam etmekte ve çoğu uygulama ile bir sözleşme imzalayıp partnerlik sürmekte. Turkcell’in partnerlik yaptığı uygulama sayısı fazla hâliyle bedava internet alımını kolaylaşıyor.

 

Turkcell: Salla Kazan

Turkcell Dijital Operator uygulamasını indirip numaranızın tanımlı olduğu hesaba giriş sağlamanızın ardından haftada bir kez yapabileceğiniz salla kazan uygulaması var. Salla kazan yaparak Turkcell’in sağlamış olduğu haftalık kampanyadan internet paketi ve benzeri tarzda şeyler çıkartabilirsiniz.

Turkcell: Faturasızdan Faturalıya Geçiş

Faturasız hattınız bulunuyorsa ve artık faturalıya geçiş sağlamak istiyorsanız size müjdemiz var. Turcell faturasız hattınızı faturalı olarak güncellediğiniz vakitte Turkcell hattınıza 2GB internet tanımlayacaktır. K

Türk Telekom Bedava İnternet

bedava internet

Türk Telekom’da bedava internet konusunda eli açık operatörlerimizden birisi. Sağladığı internet alma yolları hâliyle fazla bazen durduk yere kullanıcılarına haftalık 30GB internet bile yolladığı oluyor. Bunları yaparken zarara uğruyorlar mı? Diye düşünmemek zor açıkçası.

Türk Telekom: 30 GB

Türk Telekom’un faturasız hat sahiplerine tanıdığı ve bir kere kullanabileceği bir aylık geçerli 30GB internete sahip olmak çok basit. Bu internete sahip olmanız için yapmanız gereken şey SMS işlemlerini sağlamak. “5555” numarasına “30GB” yazıp yollarsanız kısa süre içerisinde size dönüş sağlanıp hattınıza internetiniz tanımlanır.

Türk Telekom: E-Fatura

Bu kampanyadan saderece faturalı hat sahipleri yararlanabilmektedir. E-Fatura kampanyasına katılmak için yapmanız gereken yine Türk Telekom’un klasik işlemlerinden olan SMS atma işlemi olacaktır. “3008” numarasına “1GB E-POSTA” yazmanız gerekmektedir. E-posta yerine kendi e-postanızı yazın ve bir kerelik bedava internetinizin keyfini çıkartın.

 

Türk Telekom: Sil Süpür

Türk Telekom’un GB, Dakika takibi için kullandığı uygulamayı indirin. İndirmenizin ardından hesabınıza giriş sağlayın ve Sil Süpür kısmına gelip haftada bir kere yapacağınız işlemden internet, dakika gibi benzeri tarzda şeyleri ücretsiz olarak hattınıza tanımlayın.

Türk Telekom: 4.5G Geçiş

Eğer eski bir hat sahibiyseniz, hattınızı hâlâ 4.5G’ye geçirmediyseniz yapmanız gereken çok basit. “5555” e “4.5G 30GB” yazıp yollayın ardından bir süre bekleyin. Hattınız 4.5G’ye geçiş sağlayacak ve güncellenecektir. Ardından hattınıza ücretsiz olarak 30GB internet tanımlanacaktır.

 

Doya doya kullanabileceğiniz bu kadar ücretsiz internet edinme tüyosu vermişken bu ve bunun gibi daha fazla bilgiler edinebileceğiniz Tekno Adam Telegram adresine ulaşmayı unutmayın. Telegram adresinde birçok ücretsiz işe yarar bilgiler olduğunu biliyoruz.